PIELGRZYMKO-WYCIECZKA AUTOKAROWA NA PODLASIE 14-17 WRZEŚNIA 2024

Dzień 1
05:00 Wyjazd autokarem z Pinczyna na Podlasie. W godzinach popołudniowych przyjazd do Białegostoku, spacer z przewodnikiem po stolicy Podlasia, zobaczymy m.in. Zespół Parkowo-Pałacowy Branickich, Zespół Bazyliki Archikatedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Rynek z Ratuszem,Cerkiew Św. Ducha, Operę i Filharmonię Podlaską. Przejazd do hotelu na zakwaterowanie, obiadokolację i nocleg.

Dzień 2
Śniadanie.Przejazd do Supraśla, zwiedzanie z przewodnikiem uzdrowiska, zobaczymy m.in. Prawosławny Monaster Męski Zwiastowania Najświętszej Marii Panny, Pałac Buchholtza, Domy Tkaczy, zobaczymy również miejsca związane zserią „U Pana Boga w ogródku”… Czas wolny. Przejazd do wsi Kruszyniany, wizyta u polskich Tatarów - zwiedzanie drewnianego meczetu oraz mizaru - tatarskiego cmentarza. Przejazd do Sokółki, gdzie zobaczymy Kościół św. Antoniego - miejsce cudu eucharystycznego. Powrótdo hotelu na obiadokolację i nocleg.
Dzień 3
Śniadanie.Przejazd z przewodnikiem do Białowieży, wizyta w Pokazowym Rezerwacie Żubrów, przejście ścieżką Żebra Żubra,spacer trasą turystyczną po Parku Pałacowym. Czas wolny. W drodze powrotnej przejazd przez wsie z charakterystycznym podlaskim zdobnictwem drewnianym charakterystycznym dla Krainy Otwartych Okiennic.Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 4
Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Tykocina, spacer z przewodnikiem po miasteczku, które „zagrało” w trylogii Jacka Bromskiego m.in. „U Pana Boga za piecem”. Zwiedzimy Wielką Synagogę, zobaczymy też Rynek z Kościołem p.w. Św. Trójcy, Alumnat, Pomnik Stefana Czarnieckiego i położony na drugim brzegu Narwi zamek - rekonstrukcja słynnego obronnego Zamku Królewskiego, gdzie znajdował się skarbiec królewski opisywany w „Potopie” i gdzie po śmierci do pochówku przechowywano ostatniego z Jagiellonów.Rejs po rzece Narwi tramwajem wodnym "Malinka". Obiad w żydowskiej restauracji - dla chętnych dodatkowo płatny ok. 50-60 zł/os. Późnym popołudniem wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Pinczynaw godzinach nocnych.

Cena:1420zł/os. (kalkulacja dla grupy min. 45 osób)

Cena obejmuje:przejazd klimatyzowanym autokarem, 3 noclegi w Hotelu wHotelu Hampton by Hilton*** w Białymstoku (pokoje 2 osobowe z łazienkami, TV, klimatyzacja) - do pokoi 1 osobowych dopłata, 3 śniadania w formie bufetu, 3 obiadokolacje, bilety wstępu (Prawosławny Monaster Męski Zwiastowania Najświętszej Marii Panny w Supraślu,Meczet w Kruszynianach, Pokazowy Rezerwat Żubrów w Białowieży,Wielka Synagoga w Tykocinie, rejs tramwajem wodnym), usługi przewodników, opiekę pilota,udział księdza - opiekuna duchowego, system słuchawkowy Tour Guide, parkingi, ubezpieczenie NNW

Bliższe informacje i zapisy:
Ks. Michał Matusik, tel. 575147963

Biuro Podróży GRAMBURG TRAVEL Sebastian Gramburg
Żabno 7c
83-200 Starogard Gdański

REGON: 364873861
Konto bankowe:
Santander Bank Polska S.A.
Konto do przelewów w EUR:
Santander Bank Polska S.A.
IBAN: PL94109026200000000146465281
SWIFT: WBKPPLPP