Transmisja Internetowa

TRANSMISJA MSZY ŚW. W PARAFII ŚW. ELŻBIETY

Bóg zapłać za wspólne oglądanie i łączenie się na modlitwie przez Internet.

Przepraszamy za wszelkie niedociągnięcia i może nie najlepszą jakość przekazu, oraz za zerwane transmisje. Nie mieliśmy na to wpływu. Technika zawodziła. Staraliśmy się ulepszać nasze transmisje jak umiemy!!! Jesteśmy jednak tylko amatorami.

Serdeczne Bóg zapłać naszej OSP w Pinczynie za użyczenie sprzętu do transmisji, jak również za wszelką pomoc w rozsyłaniu powiadomień o transmisji. Szczególne podziekowania dla druha Filipa Rytelewskiego za pomoc w uruchomieniu transmisji. Jak widzimy również na tej płaszyźnie można liczyć na pomoc strażaków z OSP Pinczyn. Bóg zapłać!!

Dziękujemy wszystkim za komentarze i wszelkie dobre słowa, które zachęcały do realizacji tego dzieła.

Mamy nadzieję, że w tym trudnym czasie pandemii i dużych ograniczeń nasze relacje pomogły w lepszym i głębszym przeżywaniu tajemnic naszej wiary.

Teraz zapraszamy do kościoła, bo ograniczeń co do ilości już nie ma, ale prosimy o przestrzeganie wytycznych dotyczących zakrywania ust i nosa maseczką ochronną oraz trzymanie dystansu. Kościół duży to można się naprawdę w dużych odległościach rozsiąść. Co dziwne zawsze najwięcej wolnych miejscc jest sprzodu kościoła.